Laptop Tamiri

Laptop ( Dizüstü Bilgisayar ) Tamiri

Dizüstü bilgisayarınız düştü, sıvı temasına maruz kaldı yada açma düğmesine basıyorsunuz açılmıyor mu ?  Endişelenmeyin!

Bu sorunların büyük bir kısmı laptop bilgisayarınızın anakartı üzerinde sorun olduğu anlamına gelir. Bu durumda dikkat etmeniz gereken en önemli husus, laptop anakart tamiri konusunda uzman olmayan kişiler tarafından amatör müdahalelere izin vermeden profesyonel bir noktadan hizmet almanız gerekir. Çünkü amatör müdahaleler tamir olabilecek cihazınızı onarılamayacak bir duruma getirebilir.

Donanım Klinik ekibi olarak profesyonel hizmet kalitesi ve en iyi Laptop & bilgisayar onarım hizmetini size sunuyoruz.
Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek, her türlü bilgisayar ve dizüstü bilgisayarı profesyonel onarım ekipmanlarını kullanarak onarabilen profesyonel ekibimizle temasa geçerek
bize karşılaştığınız sorunları detaylı şekilde anlatın, en kısa sürede ücretsiz olarak size cihazınızın sorunu ve en makul çözümü hakkında detaylı bilgilendirme yapıp , sürecin işleyişini sizin belirleyeceğiniz şekilde devam ettirelim.

Laptop anakart tamiri konusunda ;
Ücretsiz danışma ve fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz!
0 539 499 69 68

Laptop ( Dizüstü Bilgisayar ) Klavye Değişimi

Laptop klavyeniz üzerinde tuşlarınız eksik yada basmayan tuşlar sizi rahatsız ediyor, çalışmanızı yavaşlatıyorsa daha fazla beklemeyin, laptop klavyesini yenisi ile değiştirin, işinize kaldığınız yerden devam edin, Laptop klavye değişimi işlemi , deneyimli ekibimiz tarafından hem Mac hem de Windows makineleri için profesyonel şekilde yapılır.

Laptop ( Dizüstü Bilgisayar ) Ekranı Tamiri

Laptop bilgisayarınız düştüyse veya üzerine bir şey çarptıysa ya da klavye üzerinde bir cisim varken ekranı kapattıysanız ve bunun sonucunda ekran kırılmışsa, bu durumda kontrol etmeniz gereken şeyler vardır ve bunun sonucunda net bir tanı koyabilirsiniz. Laptop bilgisayarınızın diğer bileşenlerinin hala çalıştığını doğrulamak için Laptop cihazınızın harici VGA çıkışını kullanarak bir monitöre bağlayın. Dizüstü bilgisayarınızın ekran dışında diğer fonksiyonları düzgün çalışıyorsa, normale dönmeniz için yeni bir LCD satın alarak taktırmanız yeterli olacaktır.
Bunun yanı sıra laptop ekranınızda anlamsız çizgiler veya düz bir renk görürseniz yada normalin dışında görüntü bozuklukları görüyorsanız , harici bir monitör bağlayın ve o ekrana geçin. Harici monitörde sorun devam ederse, sorun muhtemelen ekranınızda değil dizüstü bilgisayarınızın anakartında veya ekran kartında olabilir. Harici ekrandaki görüntüde problem yoksa , LCD ekran veya buna giden kablolarda sorun olma ihtimali yüksektir.
Tüm marka ve modellerde LCD ekran değişimini profesyonel ekibimize yaptırabilirsiniz. Acer, ASUS, Compaq, Dell, HP, Lenovo, Toshiba, Samsung ve Sony dizüstü bilgisayarlar için dizüstü bilgisayar ekranı onarımı yapıyoruz.

Hizmetlerimiz

İletişim