Telefon Tamiri

Dizüstü bilgisayar (laptop), masaüstü bilgisayar veya cep telefonu gibi cihazlarınızın açma düğmesine bastığınızda, açılmıyor mu? Aşırı ısınma mı var? Kablosuz internetiniz & ses kartınız & network kartınız çalışmıyor mu? Ekranda görüntü yok & yatay dikey renkli çizgiler veya sabit renkler mi görüyorsunuz? Bunlar cihazınızın anakart arızası nedeniyle meydana gelen tipik göstergelerdir.

Cihazınızı tamire götürdünüz, tamirci telefonunuzun onarılamayacağını “anakart problemi olduğunu” mu söyledi, Donanım Klinik’ten ücretsiz teşhis raporunu almadan yeni telefon için binlerce lira ödemeyin.

Yukarıda saydığımız anakart sorunları dizüstü bilgisayar (laptop), tablet ve cep telefonlarında görüldüğü gibi; elektronik içerikli bir çok farklı cihazda (telefon santrali anakartları, kombi anakartları, televizyon anakartları vb.) karşımıza çıkmaktadır.

En karmaşık bileşen anakarttır. Aynı zamanda pek çok sorun anakart üzerindeki bir arızadan kaynaklanabiliyor.

Anakart Arızası Tamir Edilebilir Mi?

Notebook bilgisayarlarda ve cep telefonlarında da, masaüstü bilgisayarlarda olduğu gibi istediğiniz zaman istediğiniz anakartı veya ekran kartını istediğiniz zaman satın alıp takma lüksüne sahip değilsiniz. Herhangi bir notebook anakartının ve cep telefonu anakartının, yan sanayisini de bulamazsınız. Cep telefonlarınız, masaüstü bilgisayarlarınız, notebooklarınız yetkili servise gittiğinizde hemen hemen tüm servislerde anakart tamiri yoluna gidilmez, anakartın değişimi veya yeni cihaz satın almaya yönlendirilirsiniz. İşte biz burada devreye giriyoruz.

Değişimi istenen tüm elektronik cihaz anakartlarının tamiri mümkündür ve anakart tamir maliyeti çok daha ekonomik olmaktadır.

Anakart Tamirinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Anakart tamiri yalnızca konusunda uzman personel ve profesyonel tamir cihazları parkı olan profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilebilir. Özellikle ekran kartı tamiri ve reballing ve anakart chipset değişim işlemlerinde profesyonel elektronik kart tamirinde kullanılan BGA Rework cihazı olmadan yapılan onarımlardan düzgün bir sonuç elde etme şansınız çok düşüktür veya tamiri yapılan anakartın arızayı kısa süre sonra tekrarlama ihtimali çok yüksektir. Deneme yanılma yöntemi ile yapılmaya çalışılan tamirler geri dönüşü olmayan sonuçlar yaratabilir.

Elektronik bilgi ve profesyonel onarım makine parkı altyapısından yoksun teknik servisler, kullanıcı ve teknik servis arayanlar için ayırt edici olmalıdır.

Tamirini Yaptığımız Telefon Markaları

AsusSonyAppleSamsungHTCLGVestelXiaomiHuaweiGeneral MobileLenovoNokiaZTE ve daha pek çok üreticinin arızalı telefonları için profesyonel tamir hizmeti vermekteyiz.

Telefon Tamir Masrafı Ne Kadar Tutar?

Cihazınızı bize ulaştırdığınızda uzman personelimiz ve son teknoloji tamir cihazları ile testleri yapılır, teşhis konur cihazınızın onarımı için ücretsiz bir rapor size sunulur.

Cihazın onarılmasını talep ederseniz, onarım işlemi en kısa sürede tamamlanır ve kapsamlı bir şekilde teste tabi tutulur. Hatta bazı onarımlar aynı gün içerisinde teslim edilebilir. Sorununuzu çözüme ulaştıramazsak hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz.

Başta da söylediğimiz gibi telefonunuzun yapılamayacağını söyleyenlere cevap olarak, cihazınızın yeni bir telefon satın almaktan çok daha düşük maliyetlerle kurtarabilir miyiz hep beraber görmek için sizleri Donanim Klinik ile tanışmaya davet ediyoruz.

Hizmetlerimiz

İletişim